Hakkımda

Home »  Hakkımda

Ben Kim miyim?

1988 yılının Mayıs ayında tam da ana haber bülteni başlarken dünyaya gelmişim. Bundan mütevellit annem bu çocuk spiker olacak demiş. Nitekim bu iddasını üniversite seçimimde tutturacak gibi olmuş. Marmara Üniversitesi Radyo, Sinema ve Televizyon bölümü mezunuyum ve yine Marmara Üniversitesinde Radyo ve Televizyon master programını tamamladım.

Annem her ne kadar spiker olacak bu çocuk desede yeni teknolojilere olan merakım beni tek düze giden yayıncılık hayatından uzaklaştırdı. İnternet dünyasına olan ilgim mobile cihazların ve sosyal platformların artmasıyla bir adım daha öteye gitti. Önce Sosyal Medya platformlarına ilgim oldu ve bu ilgimi bir ilçe Belediye Başkan Adayının Sosyal Medya Uzmanlığını yapacak kadar ileri taşıyabildim.

İlerleyen zamanlarda mail kutumda karşılaştığım bir mail beni çok daha başka bir boyuta taşıyacak olan Dijital Pazarlamanın kapılarını açtı. Google Adwords eğitimini bir Google çalışanının bizzat vereceği bu eğitime hiç tereddüt etmeden katıldım ve sertifikaların tamamını aldım. Orada tanıştığım kişilerden iş teklifleri aldım. Bir Dijital Pazarlama Ajansında işe başladım ve kısa sürede kendimi geliştirdim. Geriye bakıp düşündüğümde mail kutuma gelen o mailin kariyer planlamamda ne kadar önemli olduğunu anlıyorum.

Kariyerimi şu anda bir medikal firmada Dijital Pazarlama yöneticisi olarak devam ettiriyorum. Dijital Pazarlama ekibi olarak yaptığımız çalışmalar ile şirketimizde fark yaratmayı başardık ve yeni bir departman kurulmasınada ön ayak olduk. Şimdi yeni ufuklar için sektörün tüm gelişmelerini takip edip kendi fikirlerimizle bir adım öne çıkmaya çalışıyoruz.